منو سایت

میکروتیک چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میکروتیک چیست؟

میکروتیک چیست؟

میکروتیک چیست؟ از آنجایی که میکروتیک فعالیت خود را در سال 1995 با فروش روترهای بی سیم آغاز کرد، پس از مدتی فعالیت خود را گسترش داد و در سال 2007 سیستم عاملی را راه اندازی کرد، این سیستم عامل به میکروتیک روتر معروف است.

با معرفی این سیستم عامل کسب و کار آن رونق بیشتری یافت چرا که همزمان تعداد کارمندان را افزایش داد تا پشتیبانی قوی از این سیستم عامل که مبتنی بر لینوکس است و امکانات خوبی ارائه می دهد.Will get که مورد استفاده قرار گرفت. توسط افراد بیشتر و محبوبیت آن روز به روز افزایش می یابد برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

میکروتیک چیست؟

کاربرد میکروتیک چیست؟

(Mikrotik چیست؟) سیستم عامل MikroTik به عنوان یک روتر شبکه طراحی شده است و از این سیستم عامل می توان برای راه اندازی کامپیوتر به عنوان یک روتر مطمئن استفاده کرد.

رایانه ها دارای ویژگی های مختلفی برای شبکه هستند، از جمله: IP و شبکه های بی سیم. این توابع شامل فایروال و NAT، پهنای باند، مسیریابی، هات اسپات، سرور DNS و DHCP، هات اسپات و بسیاری ویژگی های دیگر است. در شبکه ای که کاربران زیادی وجود دارد، مکانیزم تنظیم پهنای باند برای جلوگیری از استفاده بیش از حد از پهنای باند مورد نیاز است. همانطور که می دانید، هر مشتری به نوبه خود پهنای باند را اشغال می کند. برای مدیریت آن گام بردارید.

(میکروتیک چیست؟) محدود کردن پهنای باند توسط Hotspot MikroTik انجام می شود که مزیت استفاده از آن برای کاربران اجباری در نظر گرفته شده است، زیرا محدود کردن پهنای باند با استفاده از این روش مستلزم استفاده مناسب از موقعیت مکانی کاربران است که به نوبه خود یک مزیت بزرگ در شبکه محسوب می شود. زیرا هر فرد به عنوان یک کاربر می تواند تصمیم بگیرد که چه مقدار فضا استفاده کند.

کاربرد میکروتیک چیست؟

میکروتیک چه می کند؟

(Mikrotik چیست؟) Winbox ابزار کوچکی است که در صورت استفاده موثر، استفاده از Mikrotik RouterOS را با استفاده از یک رابط کاربری گرافیکی سریع و ساده امکان پذیر می کند. Mikrotik دستگاه های مسیریابی، سوئیچینگ و بی سیم را ارائه می دهد. طیف گسترده ای از سازمانی تا بالا را ارائه می دهد. مرکز داده سطح. ارتباط بی سیم از طریق اتصال به اینترنت برقرار می شود. علاوه بر این، MikroTik دارای شبکه گسترده ای از مراکز آموزشی است.

مزایای استفاده از آن عبارتند از: قیمت عالی با کارایی بالا، میلیون ها دستگاه مجهز به روترهایی که در حال حاضر جهان را مسیریابی می کنند، بیست سال گارانتی، و این واقعیت که روتربرد داخلی میکروتیک از طیف گسترده ای از دستگاه های سخت افزاری پشتیبانی می کند.

در پایان لازم به ذکر است که RouterOS سیستم عامل مستقل میکروتیک است که بر اساس هسته Linux v3.3.5 است. شایان ذکر است که دانشگاه ها و مدارس سراسر جهان از برنامه های آکادمی میکروتیک استفاده می کنند که دوره های شبکه های اینترنتی را با استفاده از Mikrotik RouterOS ارائه می دهد. برای دانش آموزان به عنوان یک ابزار یادگیری

 

برای دسترسی به سرورهای مجازی و سرورهای مجازی ایران دوریس می توانید از این خدمات استفاده کنید.